Markýzy, Žaluzie, Rolety, Sítě proti hmyzu

Všetky kategórie ☰
  • Všechny kategorie
  • Žaluzie
  • Rolety
  • MOSKYTECH
  • Sítě proti hmyzu
  • Parapety
  • Stínící sítě - plotové
web banner free transportphone banner free transport

Reklamačné podmienky

V případě poruchy, chyby, ztráty kvality nebo sebepoškozování zboží , nás prosím kontaktujte e - mailem reklamacie@rolety-site.cz , kde napište prosím :

1 ) Číslo objednávky

2 ) Přesný název zboží / podle názvu ve faktuře /

3 ) Stručný popis závady výrobku

4 ) Vaše kontaktní údaje / jméno, adresa a tel. číslo /

V nejbližší možné době Vás budeme telefonikcy kontaktovat.

Zboží určené k reklamaci můžete doručit osobně , zaslat poštou nebo kurýrem na adresu provozovny společnosti: Tesárska 19 , Haniska - Prešov , 08001 . Zboží zaslané na dobírku nepřebíráme . Doporučujeme vám zboží pojistit .

O reklamaci rozhodneme ihned, ve složitých případech do 7 pracovních dnů. V odůvodněných případech , zejména pokud se vyžaduje složité technické zhodnocení stavu výrobku , nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Po uplynutí lhůty 30 dnů máte právo od smlouvy odstoupit nebo máte právo na výměnu za nový výrobek .

O výsledku reklamace budete informováni bezprostředně po ukončení reklamačního řízení telefonicky a zároveň Vám bude doručen prostřednictvím e - mailu, resp. doporučenou poštou reklamační protokol .

Závěrečná ustanovení : Všechny právní vztahy vznikající mezi Provozovatelem a Zákazníky se řídí právními předpisy ČR . Ve věcech neošetřených těmito obchodními podmínkami se uplatní příslušná ustanovení občanského zákoníku.

Newsletter s aktuálními akciovými nabídkami na Váš email.

Staňte se členem

Objevte členské slevy, inspiraci i množství novinek v obchodním domě a proměňte své nápady na skutečnost. Více zistíte registrací...

Registrovat

    

U nás můžete platit:  CardPay
VISA MasterCard

2024 (c) M-TECH group s.r.o. - všechna práva vyhrazena.
Obsah www stránky je možné používat jen s písemným souhlasem majitele.