Markýzy, Žaluzie, Rolety, Sítě proti hmyzu

Všechny kategorie
 • Všechny kategorie
 • Žaluzie
 • Rolety
 • Sítě proti hmyzu
 • Pro střešní okna VELUX, FAKRO
 • VELUX (originální doplňky)
 • Parapety
 • Garnýže, záclony
 • Stínící sítě - plotové

Možnosti platby

 • Platba při převzetí zboží (dobírka )

Zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. 

 • Cardpay

Informace pro držitele karty : Platbu můžete uskutečnit kartou prostřednictvím služby Card Pay ( platba přes virtuální POS terminál Tatra banky ).

Můžete zaplatit kartami

 1. VISA
 2. VISA Electron
 3. MASTERCARD
 4. Maestro
 5. Diners Club

Použít můžete uvedené karty vydané jakoukoliv bankovní institucí na světě. Prvním krokem je vyplnění objednávkového formuláře , kde uvedete své osobní údaje a potvrdíte druh a množství objednaného zboží . ( Každá objednávka by měla obsahovat : kontaktní osobu , telefonní ( faxové číslo ) , přesný popis zboží, počet kusů a způsob platby prip. Jiné informace kromě údajů o kartě !) . Následně po kliknuti na tlačítko Zaplatit budete přesměrováni na internetovou stránku Tatrabanky , na níž v chráněném prostředí zadáte údaje o kartě ( číslo karty , CV kód a expiraci ) a potvrdíte částku v CZK. Následně dostanete notifikaci o úspěšné realizaci platby.

 • Převodem předem

Pokud si zvolíte platbu klasickým bankovním převodem , automaticky vám na e - mail pošleme zálohovou fakturu . Po připsání platby na náš účet na tentýž e - mail obdržíte daňový doklad.

Při platbě převodem předem:

 1. může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby
 2. je nutné, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky
 3. v opačném případě je možné považovat objednávku za zrušenou ,

Platební údaje

Číslo účtu: 2400688405/2010

Var. symbol: č. objednávky

 

Jak funguje CardPay

 

Zákazník si vybere zboží na internetové stránce Vašeho obchodu , v objednávkovém formuláři vyplní všechny potřebné informace o nákupu a adrese dodání zboží nebo služby a při výběru způsobu platby si zvolí platební kartu . Ihned je přesměrován na speciální webovou stránku Tatra banky, kde vyplní potřebné údaje - číslo své karty , platnost karty, ochranný CV kód av případě 3 - D Secure i heslo .

Použití 3 - D Secure technologie umožňuje ověření držitele platební karty před odesláním platby na autorizaci vydavatelské bance . V případě, že je karta zapojena do programu 3 - D Secure , bude Váš klient požádán o identifikaci prostřednictvím hesla , které zná pouze držitel karty . Banka nato autorizuje platbu v autorizačním centru . Po obdržení výsledku transakce v průběhu několika sekund oznámí tento výsledek zákazníkovi na své web stránce. Následně může být zákazník opět přesměrován na stránku Vašeho obchodu . Vy se o výsledku platby dozvíte ihned prostřednictvím e - mailu nebo sms .

K úhradě vám stačí

 1. 16 místní číslo z přední strany karty
 2. VC - číslo z druhé strany karty
 3. údaj o expiraci (platnost do )